Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
| Moc wyjściowa | 1.1 kW |
| Pojemność cylindra | 27 см³ |
| Prędkość przy maks. mocy | 13500 obr./min |
| Prędkość biegu jałowego | 2900 obr./min |
| Moment obrotowy, maks. | 1.28 Nm |
| Moment obrotowy, maks. at rpm | 6000 obr./min |
| Prędkość uruchamiania sprzęgła | 4200 obr./min |
| Zużycie paliwa | 408 g/kWh |
| Świeca zapłonowa | NGK CMR6A |
| Przerwa między elektrodami | 0.65 mm |
| Szczelina powietrzna modułu zapłonu | 0.4 mm |
| Rodzaj pompy olejowej | Regulowany przepływ |
| Rodzaj zębatki | Stała |
| Montaż prowadnicy | Mały |
| Zalecana długość prowadnicy, min.-maks. | 10" |
| Ciężar (bez paliwa) | 2.7 kg |
| Typ smaru | Olej Husqvarna do silników dwusuwowych lub ekwiwalent 50:1 |
| Pojemność zbiornika oleju | 0.17 l |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 111 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 98 dB(A) |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 4.9 m/s² |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq) prawy uchwyt | 5.2 m/s² |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00