Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
| Typ silnika | PMDC (2 szczotki) |
| Rodzaj pompy olejowej | Automatyczna, napęd zębaty |
| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 14.5 m/s |
| Rodzaj zębatki | Stała 6 |
| Zalecana długość prowadnicy, min.-maks. | 14" - 16" |
| Ciężar (bez paliwa) | 4.7 kg |
| Pojemność zbiornika oleju | 0.18 l |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 103 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 102 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 90.8 dB(A) |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00