Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
970 56 00-35
7392930773417
2 449,00 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Druga generacja lekkiej i wydajnej uniwersalnej pilarki, idealnej dla użytkowników wymagających maszyny łatwo uruchamianej i poręcznej. Łatwy rozruch również przy słabszym pociągnięciu za uchwyt rozrusznika, węższy korpus i zatrzaskowe korki wlewu paliwa.

Posiada silnik X-Torq®, który zużywa mniej paliwa i charakteryzuje się zmniejszoną emisją zanieczyszczeń, systemSmart Start®, pompkę paliwa oraz wyłącznik powracający automatycznie do pozycji wyjściowej, ułatwiające uruchamianie.
| Moc wyjściowa | 1.8 kW |
| Pojemność cylindra | 40.9 см³ |
| Prędkość przy maks. mocy | 9000 obr./min |
| Moment obrotowy, maks. | 2 Nm |
| Moment obrotowy, maks. at rpm | 6300 obr./min |
| Prędkość uruchamiania sprzęgła | 4300 obr./min |
| Zużycie paliwa | 513 g/kWh |
| Zużycie paliwa | 0.9 kg/h |
| Świeca zapłonowa | NGK BPMR7A, Champion RCJ7Y |
| Przerwa między elektrodami | 0.5 mm |
| Szczelina powietrzna modułu zapłonu | 0.3 mm |
| Rodzaj pompy olejowej | Stały przepływ |
| Wydajność pompy olejowej Max | 13 ml/min |
| Wydajność pompy olejowej Min | 13 ml/min |
| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 17.3 m/s |
| Prędkość łańcucha przy 133% maksymalnej mocy silnika | 23 m/s |
| Rodzaj zębatki | Stała 7 |
| Montaż prowadnicy | Mały |
| Zalecana długość prowadnicy, min.-maks. | 33 - 45 cm / 13" - 18" |
| Ciężar (bez paliwa) | 4.4 kg |
| Typ smaru | Olej Husqvarna do silników dwusuwowych lub ekwiwalent 50:1 |
| Pojemność zbiornika oleju | 0.25 l |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 114 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 112 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 102 dB(A) |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 3.8 m/s² |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq) prawy uchwyt | 4.2 m/s² |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00