Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Typ silnika | BLDC (bezszczotkowy) |
| Rodzaj pompy olejowej | Automatyczna |
| Rodzaj zębatki | Stała 6 |
| Montaż prowadnicy | Mały |
| Zalecana długość prowadnicy, min.-maks. | 10" - 14" |
| Ciężar (bez paliwa) | 2.7 kg |
| Pojemność zbiornika oleju | 0.20 l |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 106 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 104 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 93 dB(A) |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 2.2 m/s² |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq) prawy uchwyt | 2.4 m/s² |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00