Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
967 86 23-01
7391736617789
3 699,00 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kosiarka akumulatorowa o zwiększonej szerokości koszenia i dwóch gniazdach na akumulatory, kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami Husqvarna dla zwiększenia wygody, opłacalności i czasu pracy. Cicha, wydajna praca bez emisji spalin.

Ergonomiczna konstrukcja zawiera intuicyjną klawiaturę, prostą regulację wysokości i łatwe manewrowanie. Napęd własny dla łatwiejszego koszenia średnich trawników. Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki.
| Moc znamionowa | 0.75 kW |
| Obroty na minutę | 3000 obr./min |
| Metody koszenia | Zbieranie/BioClip®/Wyrzut tylny |
| Szerokość cięcia | 47 cm |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 6 |
| Wysokość koszenia, min.-maks. | 20-75 mm |
| Układ napędowy | Napęd własny, zmienna prędkość |
| Koła napędowe | Tylne |
| Prędkość jazdy do przodu, min.-maks. | 4,5 km/h/3 km/h |
| Rodzaj pojemnika | Materiał z zabezpieczeniem przed pyleniem. |
| Pojemność kosza | 55 l |
| Rodzaj uchwytu | Ergonomiczny |
| Składany uchwyt | Tak |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Boczny, regulowany uchwyt | Nie |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Tak/Tak |
| Regulacja obrotów silnika | Nie |
| Rozmiar przednich kół | 170 mm |
| Rozmiar tylnych kół | 210 mm |
| Materiał obudowy | Kompozyt |
| Obręcze, tworzywo | Plastik |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 82 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 94 dB(A) |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 95 dB(A) |
| Wibracje uchwytu | 0.42 m/s² |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00