Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Cicha, wydajna praca bez emisji spalin. Ergonomiczna konstrukcja zawiera intuicyjną klawiaturę, prostą regulację wysokości i łatwe manewrowanie. Napęd własny dla łatwiejszego koszenia średnich trawników. Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki.
| Moc znamionowa | 0.9 kW |
| Obroty na minutę | 3000 obr./min |
| Metody koszenia | Zbieranie/BioClip®/Wyrzut tylny |
| Szerokość cięcia | 53 cm |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 6 |
| Wysokość koszenia, min.-maks. | 20-75 mm |
| Układ napędowy | Napęd własny, bezstopniowy |
| Koła napędowe | Tylne |
| Rodzaj pojemnika | Materiał z zabezpieczeniem przed pyleniem. |
| Pojemność kosza | 60 l |
| Rodzaj uchwytu | Ergonomiczny |
| Składany uchwyt | Tak |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Boczny, regulowany uchwyt | Nie |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Tak/Tak |
| Regulacja obrotów silnika | Nie |
| Rozmiar przednich kół | 190 mm |
| Rozmiar tylnych kół | 230 mm |
| Materiał obudowy | Kompozyt |
| Obręcze, tworzywo | Plastik |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 83 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 93.7 dB(A) |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 95 dB(A) |
| Wibracje uchwytu | 2.64 m/s² |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00