Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Husqvarna LC 251i to kosiarka akumulatorowa, łatwa w obsłudze i oferująca wydajne koszenie dzięki szerokiemu zespołowi tnącemu i dwóm metodom koszenia – zbieraniu i wyrzutowi bocznemu. Idealnie nadaje się do średnich i dużych ogrodów, a dzięki dwóm gniazdom na akumulatory możesz kosić dłużej, zanim będzie konieczne ładowanie. Kosiarka posiada również tryb SavE™, który maksymalizuje czas pracy poprzez obniżenie prędkości ostrza, gdy nie jest wymagana pełna moc. Podczas koszenia w trudnych warunkach funkcja Power Boost automatycznie zwiększa prędkość ostrza, aby uzyskać dodatkową moc. LC 251i jest częścią systemu Bli-X 36 V firmy Husqvarna, co oznacza, że jednego akumulatora można używać do kilku narzędzi.
| Zestaw BioClip® | Niedostępne |
| Wkładka BioClip® | N/A |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Gwarantowana moc akustyczna | 98 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 85 dB(A) |
| Moc znamionowa | 0,9 kW |
| Obroty na minutę | 3 000 obr./min |
| Metody koszenia | Collection/Side discharge |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 7 |
| Układ napędowy | Pchana |
| Koła napędowe | N/A |
| Pojemność kosza | 65 l |
| Składany uchwyt | Tak |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Boczny, regulowany uchwyt | Brak |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Yes/Yes |
| Regulacja obrotów silnika | Brak |
| Rozmiar przednich kół | 203 mm |
| Rozmiar tylnych kół | 203 mm |
| Materiał obudowy | Stal |
| Obręcze, tworzywo | Plastik |
| Poziom hałasu, zmierzony | 96 dB(A) |
| Wibracje uchwytu | 0,7 m/s² |
| Rozstaw osi | 66 cm |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00