Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
970 54 19‑01
2 799,00 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Ta kosiarka akumulatorowa z napędem własnym jest kompaktowa, cicha i lekka, dzięki czemu jest bardzo łatwa w użyciu. Wystarczy wcisnąć pałąk i rozpocząć koszenie, aby uzyskać równy i szybki efekt. Husqvarna LC 142iS to idealny wybór do małych i średnich ogrodów lub do przycinania mniejszych, złożonych obszarów.

Ta elektryczna kosiarka akumulatorowa jest wyposażona w tryb SavE™, który zapewnia doskonałe koszenie przy mniejszym zużyciu energii. Kompatybilna z naszym systemem akumulatorów 36V.
| Moc znamionowa | 0.55 kW |
| Obroty na minutę | 3 200 obr./min |
| Metody koszenia | Zbieranie/BioClip®/Wyrzut tylny |
| Szerokość cięcia | 42 cm |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 7 |
| Wysokość koszenia, min.-maks. | 25-75 mm |
| Układ napędowy | Napęd własny, jeden bieg |
| Koła napędowe | Tylne |
| Prędkość | 4 km/h |
| Prędkość jazdy do przodu, min.-maks. | 4 km/h/0 km/h |
| Rodzaj pojemnika | Materiał z zabezpieczeniem przed pyleniem. |
| Pojemność kosza | 50 l |
| Rodzaj uchwytu | Ergonomiczny |
| Składany uchwyt | Tak |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Boczny, regulowany uchwyt | Nie |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Tak/Tak |
| Regulacja obrotów silnika | Nie |
| Rozmiar przednich kół | 178 mm |
| Rozmiar tylnych kół | 203 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
| Obręcze, tworzywo | Plastik |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 83 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 95 dB(A) |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 96 dB(A) |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00