Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
970 50 09-01
7392930555648
1 599,00 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
LC 137i to intuicyjna i łatwa w obsłudze kosiarka akumulatorowa, idealna do koszenia małych trawników lub do przycinania skomplikowanych powierzchni. Ta mała i lekka kosiarka umożliwia szybkie i ciche koszenie ogrodu na jednym ładowaniu akumulatora.

Dzięki kompaktowemu korpusowi i ergonomicznemu uchwytowi można nią łatwo manewrować i sterować nawet w wąskich miejscach. Łatwo składana i regulowana rączka oraz dwa zintegrowane uchwyty do podnoszenia sprawiają, że kosiarkę można łatwo przechowywać lub transportować, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Kompatybilna z systemem akumulatorów Husqvarna 36 V. Cena nie zawiera ładowarki i akumulatora.
| Szerokość cięcia | 37.5 cm |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 7 |
| Wysokość koszenia, min.-maks. | 25-75 mm |
| Układ napędowy | Pchana |
| Rodzaj pojemnika | Materiał z zabezpieczeniem przed pyleniem. |
| Pojemność kosza | 40 l |
| Rodzaj uchwytu | Ergonomiczny |
| Składany uchwyt | Tak |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Tak/Tak |
| Rozmiar przednich kół | 178 mm |
| Rozmiar tylnych kół | 203 mm |
| Obręcze, tworzywo | Plastik |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 77 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 87 dB(A) |
| Wibracje uchwytu | 1.9 m/s² |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00