Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
970 53 53-55
24 899,00 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
ROBOT KOSZĄCY WRAZ Z ZESTAWEM INSTALACYJNYM EPOS™
Robot koszący, który zapewnia perfekcyjne koszenie trawników o powierzchni do 5000 m² przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Od inteligentnego unikania obiektów po niezawodne działanie - w deszczu lub w słońcu - pozostawiając mniej śladów i przy płynnym działaniu z łatwością pokonuje każdy zakręt.
Rok produkcji: 2023

Husqvarna Automower® 450X NERA to wysoko wydajny robot koszący, idealny do trawników o powierzchni do 5000 m² lub 7500 m² z zestawem instalacyjnym EPOS i koszeniem systematycznym. Instalacja bez użycia przewodu za pośrednictwem aplikacji Automower® Connect i zestawu instalacyjnego Husqvarna EPOS™ umożliwia pielęgnację trawnika według wirtualnych granic — bez ryzyka uszkodzenia przewodu. Nieplanowane przestoje są redukowane dzięki technologii, która pomaga robotowi koszącemu w unikaniu przedmiotów. Dzięki wirtualnej mapie utworzonej z życiem GPS możliwe jest sterowanie strefowe Automower® Zone Control, którym można łatwo zarządzać za pomocą telefonu komórkowego, aby tworzyć obszary pracy z różnymi ustawieniami i tymczasowymi strefami niedostępnymi. Model 450X NERA może być również zintegrowany z systemem inteligentnego domu, dzięki czemu można używać sterowania głosowego Alexa lub Google Home albo korzystać z procedur IFTTT. Obowiązkowa kontrola ogrodu zostanie przeprowadzona przez lokalnego dilera przy zakupie robota Husqvarna Automower® 450X NERA z zestawem instalacyjnym Husqvarna EPOS™.
| Wielkość obszaru | 7 500 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualna |
| Maksymalne nachylenie w miejscu prowadzenia przewodu ograniczającego | 25 % |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 50 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 h |
| Metody szukania stacji | Kierowanie przez EPOS |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny |
| Długość produktu | 75 cm |
| Szerokość produktu | 54 cm |
| Wysokość produktu | 30 cm |
| Kolor | Szary |
| Odbierany poziom dźwięku | 58 dB(A) |
| Klasa wodoszczelności | IPX5 |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Pojemność akumulatora | 7,5 Ah |
| Prąd ładowania | 7 A |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 145 min |
| Standardowy czas ładowania | 40 min |
| Średnie zużycie energii na miesiąc przy maksymalnym wykorzystaniu urządzenia | 14 kWh |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Maks. wysokość koszenia | 60 mm |
| Min. wysokość koszenia | 20 mm |
| Szerokość koszenia | 24 cm |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Tarcza osłaniająca | Tak |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Panel użytkownika | Pokrętło, wyświetlacz i status LED/Aplikacja |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz TFT 2,8” QVGA |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth®, Komórkowa, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower® Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Strefa chroniona GeoFence | Tak |
| Kod PIN | Tak |
| Alarm | Tak |
| Czujnik podnoszenia | Tak |
| Czujnik przechylenia | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Czujnik radarowy |
| Waga | 15,4 kg |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00