Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
| Liczba akumulatorów | - |
| Akumulator | -- |
| Tarcza tnąca producenta | -- |
| Ładowarka | -- |
| Waga (bez akumulatora) | 2,6 kg |
| Średnica wału | 35 mm |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq), uchwyt tylny | 1,61 m/s² |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 73 dB(A) |
| Max obrotów na wałku wyjściowym | 6 800 obr./min |
| Przełożenie | 2,81 |
| Kąt przekładni | 0 ° |
| Nóż do trawy producenta | -- |
| Szelki producenta | -- |
| Głowica żyłkowa | A15B |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 2,26 m/s² |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00