Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
| Moc wyjściowa | 2.0 kW |
| Pojemność cylindra | 45.7 см³ |
| Max obrotów na wałku wyjściowym | 10100 obr./min |
| Prędkość biegu jałowego | 2700 obr./min |
| Prędkość uruchamiania sprzęgła | 3900 obr./min |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0.9 l |
| Zużycie paliwa | 450 g/kWh |
| Przerwa między elektrodami | 0.5 mm |
| Przełożenie | 1.29 |
| Kąt przekładni | 24 ° |
| Ciężar (bez paliwa) | 8.4 kg |
| Szelki producenta | Balance X |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 114 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 99 dB(A) |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00