Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
966 62 89-02
7392930886131
3 949,00 zł brutto
-350,00 zł
4 299,00 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Model Husqvarna 535RXT jest nową wykaszarką w klasie 35 cm3, stworzoną do wymagających, profesjonalnych zadań. Najwyższa wydajność osiągana jest dzięki dużej mocy, wyjątkowej ergonomii i długiej trwałości. Model ten jest wyposażony w pakiet dodatkowych udogodnień, takich jak wygodne rękojeści uchwytów oraz LowVib®.

| Moc wyjściowa | 1.6 kW |
| Pojemność cylindra | 34.6 см³ |
| Max obrotów na wałku wyjściowym | 8220 obr./min |
| Prędkość przy maks. mocy | 8400 obr./min |
| Prędkość biegu jałowego | 2900 obr./min |
| Prędkość uruchamiania sprzęgła | 3600 obr./min |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0.6 l |
| Zużycie paliwa | 475 g/kWh |
| Gwint wałka wyjściowego | M12x1.75V |
| Świeca zapłonowa | Champion RCJ6Y |
| Przerwa między elektrodami | 0.5 mm |
| Przełożenie | 1.4 |
| Kąt przekładni | 35 ° |
| Wymiary produktu, dł. x szer. x wys. | 175.6x25.5x24.9 cm |
| Długość rury | 1483 mm |
| Średnica rury | 28 mm |
| Ciężar (bez paliwa) | 6.7 kg |
| Nóż do trawy producenta | Multi 300-3 |
| Szelki producenta | Balance X |
| Głowica żyłkowa | T35 M12 |
| Typ smaru | Olej Husqvarna do silników dwusuwowych lub ekwiwalent 50:1 |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 114 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 111 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 96 dB(A) |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00