Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
966 77 99-01
7391883709764
3 099,00 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Mocna i wszechstronna maszyna do wykaszania gęstej trawy i chwastów. 543RS to maszyna przeznaczona dla użytkowników, którzy oczekują solidnej, niezawodnej i łatwej w użyciu wykaszarki. Wyposażona w mocny, wydajny pod względem zużycia paliwa silnik X-Torq i wydajny filtr powietrza, które zapewniają dłuższą żywotność silnika. W zastawie głowica żyłkowa, nóż do trawy i osłona typu combi.

| Moc wyjściowa | 1.5 kW |
| Pojemność cylindra | 40.1 см³ |
| Prędkość przy maks. mocy | 9000 obr./min |
| Prędkość biegu jałowego | 3000 obr./min |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0.75 l |
| Zużycie paliwa | 424 g/kWh |
| Świeca zapłonowa | NGK CMR7H |
| Przełożenie | 1.4 |
| Kąt przekładni | 30 ° |
| Długość rury | 1483 mm |
| Średnica rury | 28.05 mm |
| Ciężar (bez paliwa) | 7.4 kg |
| Nóż do trawy producenta | Multi 275-4 |
| Szelki producenta | Standardowe, podwójne szelki |
| Głowica żyłkowa | T35 M12 |
| Typ smaru | Olej Husqvarna do silników dwusuwowych lub ekwiwalent 50:1 |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 95 dB(A) |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00