Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
966 60 48-02
7392930886230
3 199,00 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Wszechstronna wykaszarka, idealna dla właścicieli ogrodów przydomowych. Łatwy rozruch z systemem Smart Start® i pompką paliwową. Silnik X-Torq ® zapewnia dużą moc i niskie zużycie paliwa. W zestawie z podwójnymi szelkami, łatwą w montażu półautomatyczną głowicą żyłkową oraz nożem do trawy.

| Moc wyjściowa | 1.4 kW |
| Pojemność cylindra | 34.6 см³ |
| Prędkość przy maks. mocy | 8400 obr./min |
| Prędkość biegu jałowego | 2900 obr./min |
| Prędkość uruchamiania sprzęgła | 3800 obr./min |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0.6 l |
| Zużycie paliwa | 435 g/kWh |
| Świeca zapłonowa | Champion RCJ6Y |
| Przerwa między elektrodami | 0.5 mm |
| Przełożenie | 1.4 |
| Kąt przekładni | 35 ° |
| Wymiary produktu, dł. x szer. x wys. | 174.5x27x25 cm |
| Długość rury | 1483 mm |
| Średnica rury | 28 mm |
| Ciężar (bez paliwa) | 6.8 kg |
| Nóż do trawy producenta | Multi 300-3 |
| Szelki producenta | Standardowe, podwójne szelki |
| Głowica żyłkowa | T35 M12 |
| Poziom hałasu, zmierzony | 112 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 98 dB(A) |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00