Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
967 19 33-05
7392930638976
1 599,00 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Wykaszarka 129R wyposażona jest w mocny silnik o pojemności 27см³. Łatwo ją uruchomić dzięki funkcjii Smart Start®, intuicyjne sterowanie i wyłącznik powracający automatycznie do pozycji wyjściowej - funkcja, która automatycznie ustawia się w pozycji ON, aby rozruch przebiegał bez problemów. W zestawie osłona combi, głowica żyłkowa, nóż do trawy i profilowany uchwyt dla wygodnej pracy.

| Moc wyjściowa | 0.85 kW |
| Pojemność cylindra | 27.6 см³ |
| Max obrotów na wałku wyjściowym | 7200 obr./min |
| Prędkość przy maks. mocy | 8000 obr./min |
| Prędkość biegu jałowego | 2800 obr./min |
| Prędkość uruchamiania sprzęgła | 4200 obr./min |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0.27 l |
| Zużycie paliwa | 604 g/kWh |
| Gwint wałka wyjściowego | M10x1.25V |
| Świeca zapłonowa | NGK CMR6A |
| Przerwa między elektrodami | 0.5 mm |
| Przełożenie | 19 |
| Kąt przekładni | 30 ° |
| Wymiary produktu, dł. x szer. x wys. | 171.28x68.97x43.41 cm |
| Długość rury | 1174.16 mm |
| Średnica rury | 25.4 mm |
| Ciężar (bez paliwa) | 5 kg |
| Nóż do trawy producenta | Grass 255-4 |
| Szelki producenta | Standardowe, podwójne szelki |
| Głowica żyłkowa | T25 (L) |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 114 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 106 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 94 dB(A) |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 8.6 m/s² |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq) prawy uchwyt | 8.4 m/s² |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00