Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
967 14 83‑02
2 799,00 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Husqvarna 525LK to lekka podkaszarka do użytku komercyjnego. Maszyna wyposażona jest w silnik Husqvarna X-Torq Husqvarny. Podkaszarka 525LK to urządzenie przeznaczone do wielu różnych zadań. Szereg przystawek dostępnych jako akcesoria.

| Moc wyjściowa | 1 kW |
| Max obrotów na wałku wyjściowym | 6 500 obr./min |
| Przełożenie | 1,46 |
| Kąt przekładni | 30 ° |
| Wymiary produktu, dł. x szer. x wys. | 174,6 cm |
| Ciężar (bez paliwa) | 4,5 kg |
| Głowica żyłkowa | T35 M10 |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 106 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 94 dB(A) |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00