Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Lekka i wydajna podkaszarka dla użytkowników profesjonalnie zajmujących się pielęgnacja zieleni. Cechuje się doskonałą ergonomią i wyważeniem, 2-kierunkową głowicą żyłkową i wytrzymałym silnikiem bezszczotkowym. Cena nie zawiera baterii i ładowarki.
| Waga (bez akumulatora i urządzenia tnącego i oleju) | 3 kg |
| Akumulator | -- |
| Ładowarka | -- |
| Waga (bez akumulatora) | 3 kg |
| Średnica wału | 24 mm |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq), uchwyt tylny | 0,7 m/s² |
| Waga (bez urządzenia tnącego i płynów) | 2,85 kg |
| Gwarantowana moc akustyczna | 89 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 76 dB(A) |
| Głowica żyłkowa | T25B |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 1,2 m/s² |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Typ silnika | BLDC (bezszczotkowy) |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00