Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
970 55 87-35
7392930772854
2 799,00 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Gratis czapka Husqvarna!
Nowa, potężna pilarka uniwersalna dla tych, którzy oczekują od maszyny profesjonalnej jakości. Silnik X-Torq® to mniejsze zużycie paliwa oraz zmniejszona emisja zanieczyszczeń. Wyłącznik powracający automatycznie do pozycji wyjściowej oraz widoczny poziom paliwa ułatwiają obsługę pilarki. Posiada funkcję Smart Start® oraz pompkę paliwa- łatwe uruchamianie maszyny.

| Moc wyjściowa | 2.1 kW |
| Pojemność cylindra | 45.7 см³ |
| Prędkość przy maks. mocy | 9000 obr./min |
| Maksymalne obroty silnika | 13000 obr./min |
| Prędkość biegu jałowego | 2700 obr./min |
| Moment obrotowy, maks. | 2.4 Nm |
| Moment obrotowy, maks. at rpm | 6300 obr./min |
| Prędkość uruchamiania sprzęgła | 4300 obr./min |
| Zużycie paliwa | 481 g/kWh |
| Zużycie paliwa | 0.98 kg/h |
| Świeca zapłonowa | Champion RCJ7Y, NGK BPMR7A |
| Przerwa między elektrodami | 0.5 mm |
| Szczelina powietrzna modułu zapłonu | 0.3 mm |
| Rodzaj pompy olejowej | Stały przepływ |
| Wydajność pompy olejowej Max | 13 ml/min |
| Wydajność pompy olejowej Min | 13 ml/min |
| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 17.3 m/s |
| Prędkość łańcucha przy 133% maksymalnej mocy silnika | 23 m/s |
| Rodzaj zębatki | Stała 7 |
| Montaż prowadnicy | Mały |
| Zalecana długość prowadnicy, min.-maks. | 13" - 20" |
| Ciężar (bez paliwa) | 4.9 kg |
| Typ smaru | Olej Husqvarna do silników dwusuwowych lub ekwiwalent 50:1 |
| Pojemność zbiornika oleju | 0.26 l |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 114 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 112 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 103 dB(A) |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 3.1 m/s² |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq) prawy uchwyt | 4.9 m/s² |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00