Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Solidne, stalowe urządzenie tnące o długości 51 cm oraz niezawodny i łatwy w uruchamianiu silnik Husqvarna zostały stworzone z myślą o trudnym koszeniu z doskonałymi efektami, a ergonomiczna rękojeść z miękkim uchwytem zapewnia mniej wysiłku. Łatwo składana rączka, wygodna konstrukcja pałąka i łatwa regulacja wysokości koszenia sprawiają, że każde koszenie jest prostsze. Ostrze zbierające pozostawia mniej ścinków na trawniku, aby uzyskać czysty, profesjonalny wygląd.
| Pojemność cylindra | 166 cm³ |
| Moc znamionowa | 2.7 kW |
| Obroty na minutę | 2800 obr./min |
| Rodzaj smarowania silnika | Rozbryzgowe |
| Chłodzenie silnika | Powietrze |
| Metody koszenia | Zbieranie/BioClip®/Wyrzut boczny |
| Szerokość cięcia | 51 cm |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 7 |
| Wysokość koszenia, min.-maks. | 25-75 mm |
| Układ napędowy | Napęd własny |
| Rodzaj pojemnika | Materiał z zabezpieczeniem przed pyleniem. |
| Pojemność kosza | 65 l |
| Rodzaj uchwytu | Ergonomiczny |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Boczny, regulowany uchwyt | Nie |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Tak/Tak |
| Rozmiar przednich kół | 203 mm |
| Rozmiar tylnych kół | 203 mm |
| Materiał obudowy | Stal |
| Obręcze, tworzywo | Plastik |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 86 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 96 dB(A) |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 98 dB(A) |
| Wibracje uchwytu | 8.5 m/s² |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00