Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Zapewnia trwałą wydajność dzięki szybkiemu i wydajnemu koszeniu przy niskim całkowitym koszcie posiadania. Wyposażona w zintegrowaną przekładnię tłumiącą hałas, diodowy cyfrowy wskaźnik poziomu paliwa, gumowy wyrzutnik, składany pałąk zabezpieczający, zintegrowany hamulec postojowy oraz wydajne profesjonalne urządzenie tnące PZT. Szerokość robocza 137 cm. Wyrzut boczny z opcją mulczowania.
| Maks. prędkość jazdy w przód | 17 km/h |
| Metody koszenia | Zbieranie/Rozdrabnianie/Wyrzut boczny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Ilość noży | 3 szt |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 17 |
| Kółka podporowe | 3 |
| Rolka podporowa | Tak |
| System unoszenia obudowy | Manualny, sterowanie pedałem |
| Urządzenie tnące malowane proszkowo | Tak |
| Smarowane adaptery | Tak |
| Złączka węża ogrodowego | Nie |
| Długość maszyny | 194 cm |
| Wysokość maszyny | 127 cm |
| Szerokość maszyny (deflektor opuszczony) | 173 cm |
| Szerokość maszyny (deflektor podniesiony) | 140 cm |
| Typ napędu | Hydrostatyczna |
| Producent przekładni | Parker |
| Model przekładni | HTE12 |
| Pojemność cylindra | 810 см³ |
| Cylindry | 2 |
| Chłodzenie silnika | Powietrze |
| Typ filtru powietrza | Cyklonowy |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Rodzaj smarowania silnika | Ciśnieniowe |
| Filtr oleju | Tak |
| Pojemność zbiornika paliwa | 22 l |
| Umiejscowienie zbiornika paliwa | Boczne (pojedynczy) |
| Materiał fotela | Vinyl |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Miejsce na kubek | Tak |
| Podłokietniki | Tak |
| Wysokość oparcia fotela | Wysokie oparcie 18" |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00