Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
967 98 46-02
7392930305090
44 900,01 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Husqvarna Z 448 to profesjonalna kosiarka o zerowym promieniu skrętu, zaprojektowana dla małych i średnich flot firm zajmujących się pielęgnacją zieleni i krajobrazu lub właścicieli gruntów o większych terenach zielonych.

Zapewnia trwałą wydajność dzięki szybkiemu i wydajnemu koszeniu przy niskim całkowitym koszcie posiadania. Wyposażona w zintegrowaną przekładnię tłumiącą hałas, składany pałąk zabezpieczający, zintegrowany hamulec postojowy i wydajne profesjonalne urządzenie tnące ClearCut ™. Szerokość robocza 122 cm. Wyrzut boczny z opcją mulczowania.
| Maks. prędkość jazdy w przód | 16 km/h |
| Metody koszenia | Zbieranie/Rozdrabnianie/Wyrzut boczny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Ilość noży | 3 szt |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 17 |
| Kółka podporowe | 2 |
| Rolka podporowa | Nie |
| System unoszenia obudowy | Manualny, sterowanie pedałem |
| Urządzenie tnące malowane proszkowo | Tak |
| Smarowane adaptery | Tak |
| Złączka węża ogrodowego | Nie |
| Długość maszyny | 194 cm |
| Wysokość maszyny | 124 cm |
| Szerokość maszyny (deflektor opuszczony) | 152 cm |
| Szerokość maszyny (deflektor podniesiony) | 124 cm |
| Typ napędu | Hydrostatyczna |
| Producent przekładni | Parker |
| Model przekładni | HTE10 |
| Pojemność cylindra | 726 см³ |
| Cylindry | 2 |
| Chłodzenie silnika | Powietrze |
| Typ filtru powietrza | Zwykły |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Rodzaj smarowania silnika | Ciśnieniowe |
| Filtr oleju | Tak |
| Pojemność zbiornika paliwa | 22.7 l |
| Umiejscowienie zbiornika paliwa | Boczne (pojedynczy) |
| Materiał fotela | Vinyl |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Miejsce na kubek | Tak |
| Podłokietniki | Tak |
| Wysokość oparcia fotela | Wysokie oparcie 18" |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00