Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
| Szerokość cięcia | 107 cm |
| Typ urządzenia tnącego | ClearCut™ - spawane |
| Metody koszenia | Zbieranie/Rozdrabnianie/Wyrzut boczny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Grubość urządzenia tnącego | 3.5 mm |
| Ilość noży | 2 szt |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 6 |
| Prędkość końcówki noża | 93.98 m/s |
| Kółka podporowe | 1 |
| Rolka podporowa | Tak |
| System unoszenia obudowy | Manualny, starowanie dźwignią |
| Urządzenie tnące malowane proszkowo | Tak |
| Smarowane adaptery | Tak |
| Złączka węża ogrodowego | Tak |
| Długość maszyny | 190.5 cm |
| Wysokość maszyny | 101.6 cm |
| Szerokość maszyny (deflektor opuszczony) | 129.54 cm |
| Szerokość maszyny (deflektor podniesiony) | 110 cm |
| Rozmiar opon przednich/ szerokość | 6 |
| Rozmiar opon przednich, średnica | 11 x 6 – 5 " |
| Rozmiar opon tylnych, średnica | 18 x 8,5 - 8" |
| Typ napędu | Hydrostatyczna |
| Producent przekładni | Hydro-Gear |
| Model przekładni | ZT-2200 |
| Pojemność cylindra | 724 см³ |
| Cylindry | 2 |
| Chłodzenie silnika | Powietrze |
| Typ filtru powietrza | Papierowy, cykloniczny |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Rodzaj smarowania silnika | Ciśnieniowe |
| Filtr oleju | Tak |
| Pojemność zbiornika paliwa | 13.25 l |
| Umiejscowienie zbiornika paliwa | Boczne (pojedynczy) |
| Materiał fotela | Vinyl |
| Amortyzowany fotel | Tak |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy z zaprogramowanym harmonogramem przeglądów |
| Miejsce na kubek | Tak |
| Podłokietniki | Nie |
| Wysokość oparcia fotela | Wysokie oparcie 15" |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00