Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Husqvarna LC 251iS to kosiarka akumulatorowa z napędem własnym, która jest łatwa w obsłudze i zapewnia wydajne koszenie dzięki szerokiemu urządzeniu tnącemu i dwóm metodom koszenia – zbieraniu i wyrzutowi bocznemu. Idealnie nadaje się do średnich i dużych ogrodów, a samobieżny kosiarka umożliwia koszenie przy mniejszym wysiłku. Dzięki podwójnym gniazdom na akumulatory możesz kosić dłużej bez konieczności ładowania, a kosiarka posiada również tryb SavE™, który maksymalizuje czas pracy poprzez obniżenie prędkości ostrza, gdy nie jest wymagana pełna moc. Podczas koszenia w trudnych warunkach funkcja Power Boost automatycznie zwiększa prędkość ostrza, aby uzyskać dodatkową moc. LC 251iS jest częścią systemu Bli-X 36 V firmy Husqvarna, co oznacza, że jednego akumulatora można używać do kilku narzędzi.
| Zestaw BioClip® | Niedostępne |
| Wkładka BioClip® | N/A |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Moc znamionowa | 0,9 kW |
| Obroty na minutę | 2 900 obr./min |
| Metody koszenia | Collection/Side discharge |
| Układ napędowy | Napęd własny, jeden bieg |
| Koła napędowe | Tylne |
| Składany uchwyt | Tak |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Yes/Yes |
| Obręcze, tworzywo | Plastik |
| Wibracje uchwytu | 0,7 m/s² |
| Rozstaw osi | 66 cm |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 4 km/h |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00