Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
960 51 01-93
26 990,00 zł brutto
Przepraszamy, chwilowy brak produktu. Chcesz otrzymać szybciej - skontaktuj się z nami: Tel: +48 605 609 052
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Traktor ze zintegrowanym tylnym pojemnikiem 320 l, przekładnią hydrostatyczną sterowaną za pomocą pedałów i napędem urządzenia tnącego wytwarzającym mniejsze drgania. BioClip® uruchamiany z komfortowego fotela 15", reflektory LED i wyściełana kierownicą.

| Szerokość cięcia | 108 cm |
| Rolka podporowa | Nie |
| Ilość noży | 2 szt |
| Napęd | Sterowana pedałem |
| Maks. prędkość jazdy w tył | 3.5 km/h |
| Cylindry | 2 |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Pojemność zbiornika paliwa | 13.3 l |
| Filtr oleju | Tak |
| Moc wyjściowa | 16.0 kW |
| Materiał fotela | Vinyl |
| Ochrona przednia | Zderzak rurowy |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy z zaprogramowanym harmonogramem przeglądów |
| Wysokość oparcia fotela | Wysokie 15" |
| Rodzaj kierownicy | Delux |
| Pojemnik na trawę | W komplecie |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 100 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 99 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 85 dB(A) |
| Typ napędu | Hydrostatyczna |
| Producent przekładni | Tuff Torq |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00