Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
970 54 28-01
7392930759930
39 490,00 zł brutto
Przepraszamy, chwilowy brak produktu. Chcesz otrzymać szybciej - skontaktuj się z nami: Tel: +48 605 609 052
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kompaktowy i wszechstronny Rider z mocnym silnikiem V-twin, napędem na 4 koła i dużym wyborem urządzeń tnących, BioClip® (rozdrabnianie) i tylnym wyrzutem. Wyposażony w intuicyjny wyświetlacz, podwójne reflektory i łączność Bluetooth, dzięki którym łatwo monitorujesz swojego Ridera za pomocą aplikacji Husqvarna Connect.

| Moc znamionowa | 9.6 kW |
| Obroty na minutę | 2900 obr./min |
| Pojemność cylindra | 603 см³ |
| Cylindry | 2 |
| Chłodzenie silnika | Powietrze |
| Prądnica | 15 A |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Pojemność zbiornika paliwa | 12 l |
| Rodzaj smarowania silnika | Ciśnieniowe |
| Filtr oleju | Tak |
| Typ baterii | Lead/Acid |
| Pojemność baterii | 24 Ah |
| Okrąg nieskoszonej trawy | 30 cm |
| Szerokość koszenia, min.-maks. | 94-112 cm |
| Typ urządzenia tnącego | Z jednego fragmentu blachy |
| Materiał obudowy | Stal |
| Metody koszenia | BioClip®/Wyrzut tylny |
| Wysokość koszenia, min.-maks. | 25-75 mm |
| Uruchamianie noży | Automatyczne |
| Ilość noży | 3 szt |
| Urządzenie tnące malowane proszkowo | Tak |
| Długość maszyny | 202 cm |
| Szerokość maszyny | 89 cm |
| Wysokość maszyny | 115 cm |
| Wymiary opon przednich | 170/60-8 |
| Wymiary opon tylnych | 170/60-8 |
| Rozstaw osi | 88.7 cm |
| Maksymalny ładunek | 125 kg |
| Typ napędu | Hydrostatyczna z napędem na 4 koła |
| Napęd | Kanzaki |
| Producent przekładni | Sterowana pedałem |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 9 km/h |
| Maks. prędkość jazdy w tył | 9 km/h |
| Model przekładni | K574 |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy z zaprogramowanym harmonogramem przeglądów |
| Materiał fotela | PU |
| Wspornik fotela | Tak |
| Regulowane, składane siedzenie | Tak |
| Rodzaj kierownicy | Komfort |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 83 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 97 dB(A) |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 98 dB(A) |
| Drgania, kierownica | 2.5 m/s² |
| Drgania, fotel | 0.7 m/s² |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00