Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
966 62 90-04
7392930886360
6 390,00 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Model Husqvarna 555RXT to wykaszarka o bardzo dużej mocy, przeznaczona do pracy w trudnych warunkach w pełnym wymiarze godzin. Silnik X-Torq® zapewnia dużą moc i przyspieszenie oraz znaczną oszczędność paliwa. Długi wał i przekładnia ustawiona pod kątem 35 stopni ułatwiają pracę szerokimi ruchami. Bardzo niski poziom drgań – dzięki systemowi LowVib®. W komplecie są szelki Balance XT.

| Moc wyjściowa | 2.2 kW |
| Pojemność cylindra | 45.7 см³ |
| Max obrotów na wałku wyjściowym | 8800 obr./min |
| Prędkość przy maks. mocy | 9000 obr./min |
| Prędkość biegu jałowego | 2700 obr./min |
| Prędkość uruchamiania sprzęgła | 4300 obr./min |
| Pojemność zbiornika paliwa | 1 l |
| Zużycie paliwa | 450 g/kWh |
| Gwint wałka wyjściowego | M12x1.75V |
| Świeca zapłonowa | NGK CMR6H |
| Przerwa między elektrodami | 0.5 mm |
| Przełożenie | 1.4 |
| Kąt przekładni | 35 ° |
| Długość rury | 1465 mm |
| Średnica rury | 32 mm |
| Ciężar (bez paliwa) | 8.6 kg |
| Nóż do trawy producenta | Multi 300-3 |
| Szelki producenta | Balance XT |
| Głowica żyłkowa | T45X M12 |
| Typ smaru | Olej Husqvarna do silników dwusuwowych lub ekwiwalent 50:1 |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 117 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 115 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 102 dB(A) |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00