Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
965 96 81-20
4 990,00 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Profesjonalna pilarka stworzona do bardzo wymagających prac. Wyposażona w Silnik X-Torq o zmniejszonym zużyciu paliwa i emisji spalin. Skrzynia korbowa i wał korbowy są wyjątkowo wytrzymałe a gaźnik z tłumieniem drgań umożliwia pracę przy dużych prędkościach i dużych obciążeniach. Pilarka łączy niską wagę, dużą moc i szybkie przyspieszeniem z łatwością operowania.

| Moc wyjściowa | 4.1 kW |
| Pojemność cylindra | 70.7 см³ |
| Prędkość przy maks. mocy | 10200 obr./min |
| Maksymalne obroty silnika | 13500 obr./min |
| Prędkość biegu jałowego | 2700 obr./min |
| Moment obrotowy, maks. | 3.8 Nm |
| Moment obrotowy, maks. at rpm | 6600 obr./min |
| Prędkość uruchamiania sprzęgła | 3900 obr./min |
| Zużycie paliwa | 426 g/kWh |
| Zużycie paliwa | 1.5 kg/h |
| Świeca zapłonowa | Champion RCJ7Y, NGK BPMR7A |
| Przerwa między elektrodami | 0.5 mm |
| Szczelina powietrzna modułu zapłonu | 0.3 mm |
| Rodzaj pompy olejowej | Automatyczna |
| Wydajność pompy olejowej Max | 20 ml/min |
| Wydajność pompy olejowej Min | 4 ml/min |
| Prędkość łańcucha przy 133% maksymalnej mocy silnika | 30.2 m/s |
| Rodzaj zębatki | Bęben sprzęgła 7 |
| Montaż prowadnicy | Duży |
| Zalecana długość prowadnicy, min.-maks. | 16" - 28" |
| Ciężar (bez paliwa) | 6.6 kg |
| Typ smaru | Olej Husqvarna do silników dwusuwowych lub ekwiwalent 50:1 |
| Pojemność zbiornika oleju | 0.42 l |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 119 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 118 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 110 dB(A) |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 5.7 m/s² |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq) prawy uchwyt | 8.0 m/s² |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00