Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
967 65 92-01
7391736332002
4 099,00 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Husqvarna 522 HS75X to jednostronne nożyce do żywopłotu o pojemności 22 cm 3 z listwą tnącą 75 cm i szybkim biegiem, przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników. Wyposażone w łapacz liści, który oszczędza czas czyszczenia.

Wygodny uchwyt i niewielka waga w połączeniu z wąską, dobrze wyważoną konstrukcją zapewniają komfort, a ostrze o dużej wydajności i imponująca moc wyjściowa pozwala uzyskać niezawodność i efektywność pracy.
| Pojemność cylindra | 21.7 см³ |
| Moc wyjściowa | 0.6 kW |
| Prędkość przy maks. mocy | 7800 obr./min |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0.45 l |
| Zużycie paliwa | 0.36 kg/h |
| Prędkość biegu jałowego | 3000 obr./min |
| Świeca zapłonowa | NGK CMR6A |
| Przerwa między elektrodami | 0.5 mm |
| Odstęp między zębami | 30 mm |
| Prędkość robocza | 4400 cięcia/min |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 93 dB(A) |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 102 dB(A) |
| Przełożenie | 4.09 |
| Przełożenie | 1 |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 2.9 m/s² |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq) prawy uchwyt | 1.8 m/s² |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00