Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
970 45 01-01
7392930336711
3 999,00 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Solidna i bardzo wydajna kosiarka z koszem z napędem na wszystkie koła. Doskonała do większych pagórkowatych ogrodów o bardziej stromych zboczach lub rzadziej koszonych obszarów o wyższej trawie. Wyposażona w trwałe, spawane, stalowe urządzenie tnące oraz mocny i łatwy w rozruchu silnik OHC. LC 353AWD oferuje również trzy metody koszenia do wyboru.

| Pojemność cylindra | 166 см³ |
| Moc znamionowa | 3.6 kW |
| Obroty na minutę | 3200 obr./min |
| Rodzaj smarowania silnika | Rozbryzgowe |
| Chłodzenie silnika | Powietrze |
| Metody koszenia | Zbieranie/BioClip®/Wyrzut tylny |
| Szerokość cięcia | 53 cm |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 9 |
| Wysokość koszenia, min.-maks. | 25.4-101.6 mm |
| Układ napędowy | Napęd na wszystkie koła |
| Koła napędowe | Przednie, tylne |
| Prędkość jazdy do przodu, min.-maks. | 0 km/h-4.8 km/h |
| Rodzaj pojemnika | Miękki pojemnik z dolnymi otworami wentylacyjnymi |
| Pojemność kosza | 65 l |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Boczny, regulowany uchwyt | Nie |
| Przyłącze wody do mycia | Tak |
| Rozmiar przednich kół | 203 mm |
| Rozmiar tylnych kół | 279 mm |
| Materiał obudowy | Stal |
| Obręcze, tworzywo | Plastik |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 83.3 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 95 dB(A) |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 96 dB(A) |
| Wibracje uchwytu | 6.28 m/s² |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00