Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
967 86 21-03
2 049,00 zł brutto
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Lekka i wydajna kosiarka akumulatorowa z wytrzymałą obudową kompozytową zaprojektowaną z myślą o doskonałej wydajności mulczowania. Ta intuicyjna kosiarka pchana ma ergonomiczny uchwyt i jest łatwa w obsłudze dzięki niewielkiemu ciężarowi i zwartej konstrukcji. Kompatybilna z systemem akumulatorów Husqvarna BLi.

| Moc znamionowa | 0.9 kW |
| Obroty na minutę | 3000 obr./min |
| Metody koszenia | BioClip® |
| Szerokość cięcia | 46 cm |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 3 |
| Wysokość koszenia, min.-maks. | 35-70 mm |
| Układ napędowy | Pchana |
| Rodzaj pojemnika | Brak |
| Rodzaj uchwytu | Ergonomiczny |
| Składany uchwyt | Tak |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Boczny, regulowany uchwyt | Nie |
| Regulacja obrotów silnika | Nie |
| Rozmiar przednich kół | 170 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
| Obręcze, tworzywo | Plastik |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 77 dB(A) |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 92 dB(A |
| Wibracje uchwytu | 0.9 m/s² |
NAZWA PRODUCENTA: Husqvarna AB
KRAJ: Sweden
ADRES: Drottninggatan , 2 561 82
ADRES: Huskvarna, Sweden
TELEFON: +48 22 330 96 00